SKLEP

Wrasse climbing gourami amur pike Arctic char, steelhead sprat sea lamprey grunion. Walleye

Contacts
Location
523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA
01
03

tel. +48 533 443 277

Dowiedz się więcejWanny LAVA

“Dbaj o siebie, aby cieszyć
się życiem każdego dnia.”

Wanna termalna LAVA podobnie jak balia ruska wzorowana jest na wielowiekowej tradycji gorącej kąpieli Rosyjskiej i Japońskiej. Kąpiel uzdrowiskowa w solankach i ziołach to coś więcej niż wypoczynek, to przyjemność, zdrowie i szybka regeneracja, to starosłowiański seans zgodny z naturą, wzmacnia układ odpornościowy i aktywuje nasz systemem Bioregeneracji, z myślą o tym tworzymy każdy nasz produkt.

 Zakup wanien termalnych LAVA to nie tylko wanna, to nowy trend uzdrowiskowych kąpieli w dowolnej lokalizacji.

O nasLAVA na rynku od 2015 roku

Od 2015 roku dostarczamy naszym klientom innowacyjne rozwiązania. Analizujemy, projektujemy i wdrażamy pomysły nasze i naszych klientów. Nasz rodzinny zespół stara się tworzyć i czuć to co użytkownicy naszych produktów.

Nasz cel to nie tylko dostawa oraz serwis wysokiej jakości, to wspólne rozpowszechnianie nowego trendu zdrowego relaksu dla naszych rodzin i wspólnych klientów.

Znajdź ofertę dla siebieDla kogo?

To wyzwanie, zdrowie i zwycięstwo dlatego potrzebna jest regeneracja, gorące kąpiele LAVA w mieszankach termalnych oraz terapia zimnem LAVA ICE zwiększą Twój potencjał długowieczności.
Połączona z tym co daje siła natury gwarantuje piękno, naturalną bio syntezę z minerałami, mikroelementami, pierwiastkami w przyrodzie współpracując z naszym zegarem biologicznym poprzez wchłanianie ich w procesie osmozy skóry, uruchom seans LAVA SPA.

Prowadź najlepszą obecnie alternatywą na wzrost zysków LAVA Centrum Termalne SPA to większa ilość rezerwacji, praca przez 4 pory roku, wzrost przychodów i konkurencyjność, nowe i wyjątkowe doznania dla twoich gości.

FAQCzęsto zadawane pytania

Wanny termalne LAVA wymagają niezwykłej precyzji, doświadczenia oraz dokładności w procesie produkcyjnym.

Połączenie najwyższej jakości stali INOX z różnego rodzaju deskami kompozytowymi oraz ręczną manufakturą zapewnia wieloletnią wytrzymałość.

Wanna termalna LAVA podobnie jak balia ruska wzorowana jest na wielowiekowej tradycji gorącej kąpieli Rosyjskiej i Japońskiej.

Kąpiele uzdrowiskowe aż w ośmiu odmianach, każda o innym, specyficznym działaniu regeneracyjnym oraz pro zdrowotnym.

Od 2015 roku dostarczamy naszym klientom innowacyjne rozwiązania.

Analizujemy, projektujemy i wdrażamy pomysły nasze i naszych klientów. Nasz rodzinny zespół stara się tworzyć i czuć to co użytkownicy naszych produktów.

Ręczna manufaktura pozwala nam na dopracowanie każdego elementu oraz najmniejszych detali.

Nasze systemy systemy są jednymi z najbardziej BIO-ekonomicznych na świecie.

Parametry do wykonania pełnego seansu termalnego trwającego do max 4h są następujące:

  • Palenisko na drewno otwarte 0,2-0,4 m3 zależnie od użytego drewna.
  • Palenisko zamknięte na drewno: 0,25 metra sześciennego.

System gazowy:

  • Propan techniczny 5-7kg
  • Gaz ziemny od 4-6m3

System ogrzewania olejowego 4-6,5 litra

jedna z najlepszych alternatyw na Termalny biznes i nowe horyzonty SPA w hoteluProjekt LAVA

Zdrowie

Zastosowanie soli termalnych dostarczy do organizmu poprzez skórę wziewy wysokie stężenia jodu oraz innych mikro i makro pierwiastków, w tym bromu, wapnia, magnezu i potasu.

Relaks

W wannach LAVA masz okazję poprawić zdrowie, samopoczucie, regularnie spędzić rodzinny relaks lub romantyczny wieczór, albo pogadać z przyjaciółmi przy herbacie w prywatnych wodach termalnych.

Zysk

Obecnie jedna z najlepszych alternatyw na biznes uzdrowiskowy bez zatłoczonych kurortów w dowolnej lokalizacji oraz otoczeniu.

Co nas wyróżnia

Daniel KąckiDaniel Kącki
15:24 09 Jul 23
Morze troszkę to trwało ale naprawdę moja żona ja i wszyscy znajomi jesteśmy pod wrażeniem i kiedy tylko można korzystamy z naszego "Wiedźmiego kotła". Prawdziwe ukłony dla ekipy z Lavy robią wspaniałe rzeczy i polecam komu tylko moge
Beata NowakowskaBeata Nowakowska
10:59 05 Jul 23
Polecam ten produkt, moje życie stało się przyjemniejsze. Dziękuję firmie za ten pomysł i realizację, oraz dołożenie wszelkich starań aby produkt był bezpieczny.
Bartosz BryłaBartosz Bryła
09:28 04 Jul 23
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą LAVA - po zakupie wanny do gabinetu naturoterapii nie obeszło się oczywiście z kilkoma utrudnieniami i problemami (między innymi czasy realizacji wydłużone, prace serwisowe i kilka drobnych usterek) ale firma podeszła do tematu bardzo odpowiedzialnie i wszystkie sprawy rozwiązała sprawnie. Na szczególną uwagę należy jakość nowej powłoki ochronnej - firma w ramach gwarancji wymieniła mi starą powłokę na nową - dużo lepszą jakościowo. Jednym słowem - jestem zadowolony - jakość wanny REWELACJA, jej możliwość wykorzystania w usługach naturopatycznych - bardzo duże (kąpiele siarczkowe, borowinowe, drożdżowe, solne itp.) Sama sprawa reklamacyjna - choć trudna - rozwiązana z klasą - podziękowania dla Pani Klaudii i Pana Tomasza. Po zakupie faktycznie trzeba mieć na uwadze, że trzeba być cierpliwym - jakość wanny to wynagrodzi 🙂
Grzegorz BrudzinskiGrzegorz Brudzinski
19:14 03 Jul 23
Produkt najwyższej jakości
Realizacja zamówienia przebiegła prawidłowo, bardzo dobra jakość wykonania. Wszystko działa na 5+. Polecam zamawiać pokrywę izolacyjną bo bez niej grzałem wannę godzinę dłużej.
Piotr CedroPiotr Cedro
17:33 26 Jun 23
Polecamy, Pan Tomek oraz pracownicy zawsze służą pomocą. Wanna najwyższej jakości służy bez żadnych zastrzeżeń. Zapraszamy na seanse w wannie termalnej do Rajskich Domków.
Wasyl PukaWasyl Puka
07:48 30 Nov 22
Oczekiwanie na Wanny owszem jest długi ( mam nadzieję że w przyszłości to zdecydowanie się poprawi ) , kontakt z Firmą w ostatnim czasie też znacznie się poprawił ale z efektu końcowego jestem naprawdę zadowolony . Firmie LAVA życzę pomyślnych wiatrów w realizacji wszystkich projektów .
js_loader