Modele wanny LAVA

Dlaczego wanny LAVA?

Wanny stalowe LAVA to jedyny taki produkt na rynku Europejskim przystosowany do kąpieli solankowych w wysokim stężeniu Jodu i innych pierwiastków.

Wanny stalowe LAVA są zaprojektowane tak aby jak najszybciej przenosić energię cieplną paleniska do solanki, najszybszy na rynku czas nagrzewania wody od 45 minut do 90 minut dla 39s.t C / 1000 L .

Wanny LAVA to wysoka jakość użytkowa, wykonane z wysokiej jakości węglowej stali kotłowej (nazywanej często termo stalą) o różnej grubości i zależnie od rozmiaru wanny jest to od 3-8 mm, zastosowanie starych metod spawalniczych zbliżonych do techniki spawania rurociągów podmorskich pozwala na wykonanie najwyższej jakości trwałych połączeń odpornych na wysoką temperaturę, skurcz i rozerwanie. Wanny Pokrywane są wielokrotnie powłokami ochronnymi renomowanych producentów, odpornymi na działanie solanki oraz wysokich temperatur w tym ognia, wszystkie zastosowane materiały posiadają Atesty oraz certyfikaty unijne CE.

LAVA 4you

LAVA Family 6

LAVA Family 8

LAVA Compact 8 + AERO

LAVA Hot 8

Lava Party 15 + AERO

Lava ColdTub

Lava System AERO

Palenisko Stalowe LAVA

Różne metody na ogrzanie wanny:

Bierzemy pod uwagę wasze doznania, cenny czas oraz ekologiczne podejście, obecnie posiadamy 3 sposoby rozgrzania wanny:

1. Palenisko otwarte z osłoną boczną od 1-2h.

2. Palenisko zamknięte zintegrowane z wanną i kominem od 40min – 1,5h.

3. Piec boczny z kominem i rusztem do gotowania ziół od 50 min-do 2h.

Czas nagrzania wody:

Zależny jest od modelu i rozmiaru wanny, temperatury wody czerpanej, temperatury otoczenia oraz rodzaju zastosowanego opału (zalecane drewno sezonowane lub brykiet bukowy do 5% wilgotności) średni czas nagrzewania to 60 minut.

Strefa miejska:

Intensywnie pracujemy nad systemem ogrzewania solanki piecem gazowym oraz elektrycznym dla stosowania w strefach wielkomiejskich. Nasze działania pozwolą na zastosowanie kąpieli solankowej w dowolnej lokalizacji, bez ograniczeń.

Nasza CENA ma wszystko:

Traktujemy naszych klientów jak partnerów dlatego nasze ceny nie mają ukrytych kosztów i dodatkowych opłata.

Wanny LAVA posiadają wszelkie niezbędne akcesoria, elementy techniczne i użytkowe oraz dodatki do pierwszego uruchomienia, w wielu modelach również transport na terenie Polski, Czech, Słowacji, Austrii. Dla obiektów sportowych, hotelowych i noclegowych wykonujemy szkolenie personelu i pierwsze uruchomienie.

Call Now Button