Wrasse climbing gourami amur pike Arctic char, steelhead sprat sea lamprey grunion. Walleye

Contacts
Location
523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA

KontaktMasz pytania? Chętnie na wszystkie odpowiemy.

Siedziba główna

LAVA THERMAL TUB LTD
COMPANY NUMBER: 13660623

27 Old Gloucester Street
WC1N 3AX LONDON
UNITED KINGDO

Mail: office@thermaltub.com

Oddział Polska

LAVA THERMALTUB SP. Z O.O.
ul. Papieska 11a
33-300 Nowy Sącz

NIP PL5263508879
KRS: 0000994348
REGON: 523267110

Czynne: 8:00 – 16:00   Pon.- Pią.

Napisz do nas

od 2015

Kontakt z namiZatrudniamy najlepszych specjalistów

Biuro obsługi klienta
Telefon: 

+ 48 533 443 277

Managing director

Tomasz Piekarzewicz
Telefon: + 48 883 490 288
Mail: handlowy@wannytermalne.pl

Księgowość i Administracja
 administracja@wannytermalne.pl
Email   BOK

Mail: biuro@wannytermalne.pl
Mail ENG : office@thermaltub.com

Kierownik produkcji

Bartłomiej
Mail: produkcja@wannytermalne.pl

Marketing/Dystrybucja

Beata Wojtal 
Marketing Manager
Telefon: +48 537 676 633
Mail: marketing@wannytermalne.pl

Dział Handlowy:

Patrycja Dąbkowska
Doradca Klienta region 1
Telefon:  +48 537 676 637
Mail:patrycja@wannytermalne.pl

 

Monika Mnich
Doradca Klienta region 2
Telefon: +48 537 676 647
Mail: monika@wannytermalne.pl

Katarzyna Woźniak
Doradca Klienta region 3
Telefon:
+48 537 676 622
Mail: katarzyna@wannytermalne.pl