Wrasse climbing gourami amur pike Arctic char, steelhead sprat sea lamprey grunion. Walleye

Contacts
Location
523 Sylvan Ave, 5th Floor
Mountain View, CA 94041USA

Kąpiel humusowaWpływ kąpieli humusowych na nasz organizm

Wyjątkowa kąpiel połączona z piciem naturalnej wody humusowej. Zawarte w wyciągu kwasy humusowe i inne cenne mikroelementy wnikają do organizmu w czasie ciepłej kąpieli.

Nadają skórze korzystny, lekko kwaśny odczyn. Wpływa na przemianę białek, węglowodanów, tłuszczów, kwasów nukleinowych, stymuluje prawidłowe procesy metaboliczne skóry.

Dodatkowo pobudza produkcję elastyny i kolagenu w skórze.

Czy o tym wiedziałeś
Naturalna woda Humusowa LAVA posiada badania skuteczności zdowotnej oraz jest dopuszczona do spożycia. Pozyskiwana jest z odwiertu w Polsce i w głównej mierze ze skał leonardytu (powstałych z resztek obumierającej materii roślinnej, osadzającej się pod ziemią przez ponad 80 mln lat), czemu zawdzięcza swoją nietypową czarną barwę. Czarna woda obfituje w kwasy humusowe, huminowe oraz fulwowe a w jej składzie znajdziemy również wysoką zawartość kluczowych minerałów. Nie zawiera sztucznych barwników ani dodatków chemicznych . Siła regeneracji i moc działania kwasów humusowych pochodzących ze skał leonardytu jest kilkukrotnie większa od tych, które pochodzą z innych źródeł mineralnych. Wszystko to sprawia, że czarna woda do gorącej kąpieli SPA i picia jest niezwykle wartościowa pod wieloma względami prozdrowotnymi.